O NAS

Jeśli możemy się uważać za dzieci tego dnia tygodnia, w którym się urodziliśmy, to Clever Logistic jest Dzieckiem Czwartku
Konkretnie czwartku 26 listopada 2009 roku

Aura jak to w listopadzie – była nieciekawa, ale w samej firmie panowała słoneczna atmosfera i dużo dobrej energii. Zajmowaliśmy się wtedy głównie transportem kolejowym i zbieraliśmy towary z całej Europy pod wagony dla odbiorców z Azji Centralnej.

Niewielki wówczas zespół, sprawnie wykonywał ogromną pracę i kontrolował wszystkie procesy, by klienci czuli się bezpiecznie.
Przyświecało nam wówczas hasło: „Doskonałość nie ma granic i to dodaje nam zapału”.

Z biegiem lat obok działu kolejowego pojawił się dział samochodowy, a nasze motto uszczegółowiliśmy. Choć dążenie do doskonałości pozostaje niezmienne, to w haśle, które nam obecnie przyświeca jest wskazanie na sposób i kierunek naszych działań: Go East! Go Clever!

Skąd pochodzimy?

Jesteśmy ze Wschodu i działamy w kierunkach wschodnich. Większość naszego zespołu urodziła się w Białorusi, Ukrainie, Kazachstanie,
a studiowała w Polsce. Rozumiemy lokalne uwarunkowania, kultury w których sami się wychowaliśmy i jesteśmy częścią. Mamy w firmie także Polaków i potrafimy scalić różne sposoby postrzegania.

Jacy jesteśmy?

Clever to mieszanka kultur, różnorodność wieku i zainteresowań. Ktoś lubi boks, ktoś gotowanie, a ktoś Gwiezdne Wojny. I ten miks jest bardzo smakowity. Jesteśmy sprytni, ciekawi świata, ciekawi siebie nawzajem. Nie boimy się wyzwań, wspieramy się, czasem kłócimy, potem godzimy…

Przez lata naszego istnienia, wyzwań przed którymi stawaliśmy i naszych przygód – zebrał się materiał na niezły serial. I to w kilku sezonach.
A kolejny z nich wciąż się tworzy.

Ze względu na wartości, które wyznajemy, nie podejmujemy się nowych tematów transportowych z/do Rosji i Białorusi.

Łączymy europejską jakość serwisu i rozumienie Wschodu. Pracujemy zarówno z przedsiębiorstwami w Uzbekistanie, Kirgistanie, Turkmenistanie czy Ukrainie, jak i z ich europejskimi dostawcami-producentami, a coraz częściej i odwrotnie – odbiorcami.

Znamy procedury, wymagania dokumentacyjne, umiemy przeciwdziałać problemom, a także szybko je rozwiązywać.

Tak więc go East - tylko z Clever!

Jesteśmy członkami:

eurouz
PUIZ